slogan7-al

17 shtator 2017, “Trajtimi i te Semureve me Insuficence Renale Kronike me Hemodialize”.

Titulli i aktivitetit: 17 shtator 2017, “Trajtimi i te Semureve me Insuficence Renale Kronike me Hemodialize”.  

Data e zhvillimit: 17 shtator 2017

Vendi i organizimit: Hotel Tirana, Tiranë

Organizatori/ofruesi: Shërbimi i Nefrologjise dhe Shoqata e Nefrologjise

Kontakte: Tel: 0682006644 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek Nefrolog, Infermier

Kreditet : 6