slogan7-al

10 tetor 2017 Fan, Mirdite “Nje veshtrim mbi hipertensionin arterial dhe komplikacionet qe rrjedhin prej tij”.

Titulli i aktivitetit: 10 tetor 2017 Fan, Mirdite “Nje veshtrim mbi hipertensionin arterial dhe komplikacionet qe rrjedhin prej tij”.

Data e zhvillimit: 10 tetor 2017

Vendi i organizimit: Fan, Mirdite

Organizatori/ofruesi: Caritas Shqipëtar

Kontakte: Tel: 0695143788 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Infermier

Kreditet : 5