slogan7-al

4,6,7,10,12,14,17,19,21,24,26 prill dhe 3 maj 2017 Thumane,Kruje/Trajnim “Semundjet me te shpeshta psikiatrike ne kujdesin primar"

Titulli i aktivitetit: 4,6,7,10,12,14,17,19,21,24,26 prill dhe 3 maj 2017 Thumane,Kruje/Trajnim “Semundjet me te shpeshta psikiatrike ne kujdesin primar"

Data e zhvillimit: 4,6,7,10,12,14,17,19,21,24,26 prill dhe 3 maj 2017

Vendi i organizimit: QSH Thumane, Kruje

Organizatori/ofruesi: QSH Thumane, Kruje

Kontakte: Tel: 0686389201 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek, Infermier

Kreditet : 12