slogan7-al

27 korrik 2017 Lezhe / “Edukimi ne Vazhdim mbi Programin e vaksinimit per mjeket dhe vaksinatoret e DRSHP Lezhe”

Titulli i aktivitetit: 27 korrik 2017 Lezhe / “Edukimi ne Vazhdim mbi Programin e vaksinimit per mjeket dhe vaksinatoret e DRSHP Lezhe”

Data e zhvillimit: 27 korrik 2017

Vendi i organizimit: DSHP Lezhe

Organizatori/ofruesi: DRSHP Lezhe

Kontakte: Tel: 0696294446 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjekë, Infermier

Kreditet : 5