slogan7-al

17 qershor 2017 , Durres / Trajnim “Semundjet Reumatizmale dhe dhimbja e mesit”

Titulli i aktivitetit: 17 qershor 2017 , Durres / Trajnim “Semundjet Reumatizmale dhe dhimbja e mesit”

Data e zhvillimit: 17 qershor 2017

Vendi i organizimit: Telemedicina Durres

Organizatori/ofruesi: Shoqata Kombëtare e Shëndetit Publik

Kontakte: Tel: 0694445985 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjekë, infermierë, farmacistë, shëndet publik

Kreditet : 4