slogan7-al

12-13 maj 2017 Tirane/Konference “ Qasjet e fundit shkencore dhe zhvillimet ne shkencat farmaceutike”.

Titulli i aktivitetit: 12-13 maj 2017 Tirane/Konference “ Qasjet e fundit shkencore dhe zhvillimet ne shkencat farmaceutike”.

Data e zhvillimit: 12-13 maj 2017

Vendi i organizimit: Tirana International Hotel

Organizatori/ofruesi: Albanian University / UFSH

Kontakte: Tel: 0696061100 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek , Infermier, Stomatolog, Kimist

Kreditet : 9