slogan7-al

6-7 prill 2017, Elbasan,” Ushqyerja tek femijet 0-6 vjec dhe nenat e reja ”.

Titulli i aktivitetit: 6-7 prill 2017, Elbasan,” Ushqyerja tek femijet 0-6 vjec dhe nenat e reja ”.

Data e zhvillimit: 6-7 prill 20172017

Vendi i organizimit: Hotel Sacampini Elbasan

Organizatori/ofruesi: Save The Children Albania

Kontakte: Tel: 0692199980 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek, infermier

Kreditet : 8