slogan7-al

25 – 26 prill 2017 Tirane “ Kujdesi Perinatal per nenen dhe femijen ”.

Titulli i aktivitetit: 25 – 26 prill 2017 Tirane “ Kujdesi Perinatal per nenen dhe femijen ”.

Data e zhvillimit: 25 – 26 prill 2017

Vendi i organizimit: Tirane

Organizatori/ofruesi: ISHP

Kontakte: Tel: 0693322686 e-mail : Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek te sherbimit shendetesor paresor – konsultorit te gruas dhe femijes

Kreditet : 12