slogan7-al

25 – 26 prill 2017 “Trajnimi me Infermieret e QSH Klos per “Paketen baze te sherbimeve ne KSHP dhe rolin e detyrat e infermiereve”

Titulli i aktivitetit: 25 – 26 prill 2017 “Trajnimi me Infermieret e QSH Klos per “Paketen baze te sherbimeve ne KSHP dhe rolin e detyrat e infermiereve”  

Data e zhvillimit: 25 – 26 prill 2017

Vendi i organizimit: QSH Klos

Organizatori/ofruesi: QSH Klos

Kontakte: Tel: 0684375940 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Infermier

Kreditet : 3