slogan7-al

17 mars 2017, Tirane / Konference “Konference Nderkombetare ne Mjeksine Laboratorike; E sotmja dhe e ardhmja ne Mjeksine Laboratorike”.

Titulli i aktivitetit: 17 mars 2017, Tirane / Konference “Konference Nderkombetare ne Mjeksine Laboratorike; E sotmja dhe e ardhmja ne Mjeksine Laboratorike”.

Data e zhvillimit: 17 mars 2017

Vendi i organizimit: Qendra Kulturore prane Katedrales Ngjallja e Krishtit Organizatori/ofruesi: Kolegji Universitar LOGOS

Kontakte: Tel: 0674804517 / 0692402627 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa. / Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek , Mikrobiolog, hematologe, imunologe, endokrinologe, i pergjithshem, Infermier, Farmacist,

Kreditet : 4