slogan7-al

17- 24 shkurt 2017, Vidioleksion “Zhvillimet teknologjike, Inovacionet ne monitorimin terapeutik dhe sfidat ne trajtimet farmaceutike te diagnozave.”

Titulli i aktivitetit: 17- 24 shkurt 2017, Vidioleksion “Zhvillimet teknologjike, Inovacionet ne monitorimin terapeutik dhe sfidat ne trajtimet farmaceutike te diagnozave.”

Data e zhvillimit: 17- 24 shkurt 2017

Vendi i organizimit: Telemedicina (Tirane, Shkoder, Kukes, Diber, Tropoje, Lezhe, Durres, Elbasan, Fier, Vlore, Berat, Korce, Gjirokaster, Sarande)

Organizatori/ofruesi: Urdheri i Farmacisteve te Shqiperisë

Kontakte: Tel: 042264980 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Farmacist

Kreditet : 12