slogan7-al

20,21,27,28 janar 2017 / Trajnim “Planifikimi Familjar ne Kujdesin Shendetesor Paresor”

Titulli i aktivitetit: 20,21,27,28 janar 2017 / Trajnim “Planifikimi Familjar ne Kujdesin Shendetesor Paresor” 

Data e zhvillimit: 20,21,27,28 janar 2017

Vendi i organizimit: DSHP Koplik Malesi e Madhe

Organizatori/ofruesi: Mjekesia Familjare DSHP Shkoder dhe Sherbimi Shendetesor Paresor DSHP Koplik Malesi e Madhe

Kontakte: Tel: 0692064892/0682264544 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek, Infermier

Kreditet : 23