slogan7-al

25 nentor 2016 Konference ”Trajtimi kirurgjikal i patologjive ne moshen pediatrike”.

Titulli i aktivitetit: 25 nentor 2016 Konference ”Trajtimi kirurgjikal i patologjive ne moshen pediatrike”. 

Data e zhvillimit: 25 nentor 2016

Vendi i organizimit: Spitali Salus Tiranë

Organizatori/ofruesi: Spitali Salus Tiranë

Kontakte: Tel: 0662053180 e-mail : Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek specialist dhe Mjek familje

Kreditet : 2

Nr i Dosjes: