slogan7-al

17 dhjetor 2016 Tirane/Konference “Neonatologjia Shqiptare dhe sfidat e zhvillimit te saj sot dhe ne te ardhmen “

Titulli i aktivitetit: 17 dhjetor 2016 Tirane/Konference “Neonatologjia Shqiptare dhe sfidat e zhvillimit te saj sot dhe ne te ardhmen “ 

Data e zhvillimit: 17 dhjetor 2016

Vendi i organizimit: QSUT (Auditori Galileo Galilei)

Organizatori/ofruesi: Shoqata Pediatrike Shqiptare

Kontakte: Tel: 0674559427 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek neonatolog, mami marteniteti

Kreditet : 5