slogan7-al

10 dhjetor 2016 Burrel/Workshop “Parandalimi dhe kontrolli i Diabetit tip 2 nga mjeku i familjes"

Titulli i aktivitetit: 10 dhjetor 2016 Burrel/Workshop “Parandalimi dhe kontrolli i Diabetit tip 2 nga mjeku i familjes"

Data e zhvillimit: 10 dhjetor 2016

Vendi i organizimit: Villa Bruci Burrel

Organizatori/ofruesi: Instituti i Shëndetit Publik

Kontakte: Tel: 0694089031 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek familje

Kreditet : 3

Nr i Dosjes: