slogan7-al

10 dhjetor 2016, Tirane / Konference “Konference Kombetare e Dermatologeve dhe Venerologeve Shqiptare”.

Titulli i aktivitetit: 10 dhjetor 2016, Tirane / Konference “Konference Kombetare e Dermatologeve dhe Venerologeve Shqiptare”. 

Data e zhvillimit: 10 dhjetor 2016

Vendi i organizimit: Hotel Tirana International

Organizatori/ofruesi: Shoqata e Dermatologeve dhe Venerologeve Shqiptare

Kontakte: E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek dermatolog, alergologe, reumatologe, pediater, anatomopatologe, kirurge plastike, onkolog-hematolog Infermier Farmacist

Kreditet : 5

Nr i Dosjes: