slogan7-al

16 dhjetor 2016 “Konferenca e 7-te Infermieristike ”.

Titulli i aktivitetit: 16 dhjetor 2016 “Konferenca e 7-te Infermieristike ”.

Data e zhvillimit: 16 dhjetor 2016

Vendi i organizimit: Spitali Rajonal Durres

Organizatori/ofruesi: Spitali Rajonal Durres dhe Urdhëri i Infermierit te Shqiperise

Kontakte: Email : Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa. fatbardha.reka@ srd.gov.al

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek Infermier

Kreditet : 5

Nr i Dosjes 1678