slogan7-al

22 nentor 2016 Tirane, Konference ”Kanceri Kolo-Rektal”.

Titulli i aktivitetit: 22 nentor 2016 Tirane, Konference ”Kanceri Kolo-Rektal”. 

Data e zhvillimit: 22 nentor 2016

Vendi i organizimit: Spitali Salus

Tiranë Organizatori/ofruesi: Spitali Salus Tiranë

Kontakte: Tel: 0662053180 e-mail : Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek specialist dhe Mjek familje

Kreditet : 2

Nr i Dosjes: 1665