slogan7-al

11 nentor 2016 Leksion ”OZON – Terapia Mjekesi Alternative”.

Titulli i aktivitetit: 11 nentor 2016 Leksion ”OZON – Terapia Mjekesi Alternative”. 

Data e zhvillimit: 11 nentor 2016

Vendi i organizimit: Spitali Salus Tiranë

Organizatori/ofruesi: Spitali Salus Tiranë

Kontakte: Tel: 0662053226 e-mail : Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek specialist dhe Mjek familje

Kreditet : 4

Nr i Dosjes: