slogan7-al

27 tetor 2016 Tirane/ Trajnim “Trajtimi baze i plageve dhe i dekubitueseve”

Titulli i aktivitetit: 27 tetor 2016 Tirane/ Trajnim “Trajtimi baze i plageve dhe i dekubitueseve”

Data e zhvillimit: 27 tetor 2016

Vendi i organizimit: QSH ABC

Organizatori/ofruesi: Fondacioni Shëndetësor ABC

Kontakte: Tel: 042234105 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Infermier

Kreditet : 4

Nr i Dosjes: 1616