slogan7-al

26 nentor 2016 Tirane ”Konferenca XVI Kombetare e SHOSH 2016 me titull : Zhvillimet e fundit Oftalmologjike ne vendin tone si dhe ne vendet fqinje te rajonit”.

Titulli i aktivitetit: 26 nentor 2016 Tirane ”Konferenca XVI Kombetare e SHOSH 2016 me titull : Zhvillimet e fundit Oftalmologjike ne vendin tone si dhe ne vendet fqinje te rajonit”.

Data e zhvillimit: 26 nentor 2016

Vendi i organizimit: Hotel Tirane International

Organizatori/ofruesi: Shoqata Oftalmologjike Shqiptare (SHOSH)

Kontakte: Tel: 0682181312 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek, infermier, farmacist

Kreditet : 6

Nr i Dosjes : 1647