slogan7-al

8 – 9 tetor 2016 Konference “Rregullimi natyral i fertilitetit. Vlerat Kulturore dhe sociale te nje sherbimi per personin familjen dhe jeten”

Titulli i aktivitetit: 8 – 9 tetor 2016 Konference “Rregullimi natyral i fertilitetit. Vlerat Kulturore dhe sociale te nje sherbimi per personin familjen dhe jeten”

Data e zhvillimit: 8 – 9 tetor 2016

Vendi i organizimit: Universiteti Katolik “Zoja e Këshillit të Mirë”

Organizatori/ofruesi: Organizata shqiptare e dhuruesve te gjakut , Universiteti Katolik “Zoja e Këshillit të Mirë” dhe Komisioni Kombetar per Laiket dhe Familjet

Kontakte: Tel 0684047600 Email: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Profesioniste te shendetesise

Kreditet : 22

Nr i Dosjes: