slogan7-al

30 shtator 2016 , Pogradec / Leksion “Urgjenca Obstetrikale. Roli i mamive dhe infermiereve ne menaxhimin e saj”

Titulli i aktivitetit: 30 shtator 2016 , Pogradec / Leksion “Urgjenca Obstetrikale. Roli i mamive dhe infermiereve ne menaxhimin e saj”

Data e zhvillimit: 30 shtator 2016

Vendi i organizimit: Pogradec

Organizatori/ofruesi: Shoqata GENERA

Kontakte: Tel: 0693600308 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Infermierë

Kreditet :  5

Nr i Dosjes: 1518