slogan7-al

5, 6, 7, 10 tetor 2016 Tiranë/Durres Trajnim. “Kolla dhe menaxhimi i rasteve specifike”.

Titulli i aktivitetit: 5, 6, 7, 10 tetor 2016 Tiranë/Durres Trajnim. “Kolla dhe menaxhimi i rasteve specifike”. 

Data e zhvillimit: 5, 6, 7, 10 tetor 2016

Vendi i organizimit: Tiranë/Durres

Organizatori/ofruesi: Shoqata e Pneumologeve Shqipetare

Kontakte: Tel: 0692370821 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek familje, pediater

Kreditet : 6

Nr i dosjes