14 tetor 2016 Tiranë ” Konferenca e 16-te e Shoqates Pediatrike Shqipetare me pjesemarrje nderkombetare ”.

Titulli i aktivitetit: 14 tetor 2016 Tiranë ” Konferenca e 16-te e Shoqates Pediatrike Shqipetare me pjesemarrje nderkombetare ”. 

Data e zhvillimit: 14 tetor 2016

Vendi i organizimit: Hotel Tirana Inernational

Organizatori/ofruesi: Shoqata Pediatrike Shqipetare

Kontakte: Tel: 0692066561 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek pediater dhe nenspecialitete te ndryshme

Kreditet : 11

Nr i Dosjes :  1610