slogan7-al

9 korrik 2016 Tiranë Leksion “Leksione ne Dentistrine Konservative dhe Endodonti” .

Titulli i aktivitetit: 9 korrik 2016 Tiranë Leksion “Leksione ne Dentistrine Konservative dhe Endodonti” .

Data e zhvillimit: 9 korrik 2016

Vendi i organizimit: Hotel Tirana International, Salla Balsha

Organizatori/ofruesi: Shoqata Dentare Shqiptare

Kontakte: Tel: 0696878349 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Stomatologë

Kreditet :  5

Nr i Dosjes: