slogan7-al

28 maj 2016 Leksion ”Epilepsia dhe Sindromat Epileptike”.

Titulli i aktivitetit: 28 maj 2016 Leksion ”Epilepsia dhe Sindromat Epileptike”. 

Data e zhvillimit: 28 maj 2016

Vendi i organizimit: Spitali Salus Tiranë

Organizatori/ofruesi: Spitali SalusTiranë

Kontakte: Tel: 0662053226 e-mail : Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek specialist dhe Mjek familje, Infermier

Kreditet :  3

Nr i Dosjes: 1545