8 qershor 2016 Konference ”Respektimi i etiketes mjekesore dhe pergjegjesia profesionale e bluzave te bardha”.

Titulli i aktivitetit: 8 qershor 2016 Konference ”Respektimi i etiketes mjekesore dhe pergjegjesia profesionale e bluzave te bardha”.

Data e zhvillimit: 8 qershor 2016

Vendi i organizimit: Hotel Tirana

Organizatori/ofruesi: Spitali Salus Tiranë

Kontakte: Tel: 0662053226 e-mail : Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek , farmacist , stomatolog, infermier

Kreditet : 4

Nr i Dosjes: