slogan7-al

4-6 Korrik 2016, Fier “Kapja e hershme e Kancerit te Qafes se Mitres ne sherbimet e kujdesit paresor” .

Titulli i aktivitetit: 4-6 Korrik 2016  Fier “Kapja e hershme e Kancerit te Qafes se Mitres ne sherbimet e kujdesit paresor” .

Data e zhvillimit: 4-6 Korrik 2016

Vendi i organizimit: Fier

Organizatori/ofruesi: ISHP

Kontakte: Tel: 0692182752 e-mail : Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek obsteter gjinekolog familje dhe infermiere

Kreditet : 17

Nr i Dosjes : 1388