slogan7-al

10 qershor 2016, Konference “Menaxhimi bashkekohor i Sindromit Vertiginoz, krizes migrenoze, patologjive infektive respiratore dhe sindromit te colonit te irrituar ne praktiken e perditshme klinike te mjekut te familjes”

Titulli i aktivitetit: 10 qershor 2016, Konference “Menaxhimi bashkekohor i Sindromit Vertiginoz, krizes migrenoze, patologjive infektive respiratore dhe sindromit te colonit te irrituar ne praktiken e perditshme klinike te mjekut te familjes” 

Data e zhvillimit: 10 qershor 2016

Vendi i organizimit: Hotel Mondial Tiranë

Organizatori/ofruesi: Shoqata Shqiptare e Otorinolaringologjise

Kontakte: Tel: 0694002228 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek , Infermier, Farmacist

Kreditet : 4

Nr i dosjes : 1551