slogan7-al

3 qershor 2016, Tirane / Konference “Si te diagnostikojme dhe trajtojme disa nga semundjet me te perhapura dermatologjike”.

Titulli i aktivitetit: 3 qershor 2016, Tirane / Konference “Si te diagnostikojme dhe trajtojme disa nga semundjet me te perhapura dermatologjike”.

Data e zhvillimit: 3 qershor 2016

Vendi i organizimit: Hotel Tirana International

Organizatori/ofruesi: Shoqata e Dermatologeve dhe Venerologeve Shqiptare

Kontakte: Tel: 0692081029 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek dermatolog, familje,pediater Infermier

Kreditet : 5

Nr i Dosjes : 1549