slogan7-al

Te Premten e fundit te muajve Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor 2016 , Permet/ Trajnim “Perditesimi i njohurive dhe procedurave per diagnostikimin infermieristik ne sherbimin spitalor”

Titulli i aktivitetit: Te Premten e fundit te muajve Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor 2016 , Permet/ Trajnim “Perditesimi i njohurive dhe procedurave per diagnostikimin infermieristik ne sherbimin spitalor”

Data e zhvillimit: Te Premten e fundit te muajve Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor 2016

Vendi i organizimit: Spitali Permet

Organizatori/ofruesi: Spitali Permet

Kontakte: Tel: 0689090274 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: infermier

Kreditet : 10

Nr i Dosjes : 1547