slogan7-al

21 maj 2016 Tirane “Konference II Nderkombetare Farmaceutike –Terapi Inovative dhe Roli i Perberesve Natyrale ne Praktiken Klinike”.

Titulli i aktivitetit: 21 maj 2016 Tirane “Konference II Nderkombetare Farmaceutike –Terapi Inovative dhe Roli i Perberesve Natyrale ne Praktiken Klinike”. 

Data e zhvillimit: 21 maj 2016

Vendi i organizimit: Tirana International Hotel

Organizatori/ofruesi: Albanian University , UFSH

Kontakte: Tel: 0692572027 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek , Infermier , Farmacist

Kreditet :  6

Nr i Dosjes :