slogan7-al

27 – 29 maj 2016, “The 32nd Congress of “Fetus as a Patient” Society and the 12th Meeting of International Academy of Perinatal Medicine (IAPM)”

Titulli i aktivitetit: 27 – 29 maj 2016, “The 32nd Congress of “Fetus as a Patient” Society and the 12th Meeting of International Academy of Perinatal Medicine (IAPM)” 

Data e zhvillimit: 27 – 29 maj 2016

Vendi i organizimit: Tirana International Hotel, Tiranë

Organizatori/ofruesi: Shoqata Shqiptare e Mjekesise Riprodhuese

Kontakte: Tel: 0684194415 Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek obseter gjinekolog, neonatologe, pediater, familje, anesteziste. Infermiere dhe mami

Kreditet : 18

Nr i dosjes : 1527