slogan7-al

7 maj 2016 Konference “Linja guide dhe protokolle ne straight wire , nga diagnoza te rifinitura”.

Titulli i aktivitetit: 7 maj 2016 Konference “Linja guide dhe protokolle ne straight wire , nga diagnoza te rifinitura”. 

Data e zhvillimit: 7 maj 2016

Vendi i organizimit: Hotel Tirana International

Organizatori/ofruesi: Shoqata e Ortodonteve Shqiptare

Kontakte: Tel: 0674882499 e-mail : Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Dentist

Kreditet : 6

Nr i Dosjes : 1528