slogan7-al

24 prill 2016 , Korce /Uorkshop “Hipertensioni arterial dhe Dhimbja e gjoksit”

Titulli i aktivitetit: 24 prill 2016 , Korce / Uorkshop “Hipertensioni arterial dhe Dhimbja e gjoksit” 

Data e zhvillimit: 24 prill 2016

Vendi i organizimit: Korce

Organizatori/ofruesi: Shoqata Kombëtare e Shëndetit Publik

Kontakte: Tel: 0694445985 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjekë, infermierë, farmacistë, shëndet publik

Kreditet :  6

Nr i Dosjes: 1515