slogan7-al

21 prill 2016 Leksion ”Alergo-Pneumologjia, Prezantim me raste klinike”.

Titulli i aktivitetit: 21 prill 2016 Leksion ”Alergo-Pneumologjia, Prezantim me raste klinike”. 

Data e zhvillimit: 21 prill 2016

Vendi i organizimit: Spitali Salus Tiranë

Organizatori/ofruesi: Spitali Salus Tiranë

Kontakte: Tel: 0662053180 e-mail : Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek specialist dhe Mjek familje

Kreditet : 3

Nr i Dosjes: