slogan7-al

4 prill - 16 maj 2016 / Trajnim “Pakete me 10 trajnime per problematika te shpeshta ne kujdes primar”

Titulli i aktivitetit: 4 prill - 16 maj 2016 / Trajnim “Pakete me 10 trajnime per problematika te shpeshta ne kujdes primar” 

Data e zhvillimit: 4 prill - 16 maj 2016

Vendi i organizimit: Qëndra Shëndëtësore ABC

Organizatori/ofruesi: Qëndra Shëndëtësore ABC

Kontakte: Tel: 042234105 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek Familje dhe i Pergjithshem

Kreditet : 33

Nr i Dosjes: