slogan7-al

15 Korrik 2016, Vlore “Sistemi i Kontrollit te cilesise ne Shendetesi” .

Titulli i aktivitetit: 15 Korrik 2016, Vlore “Sistemi i Kontrollit te cilesise ne Shendetesi” . 

Data e zhvillimit:15 Korrik 2016

Vendi i organizimit: Salla e mbledhjeve DRSH, Vlorë

Organizatori/ofruesi: DRSH, Vlorë

Kontakte: Tel: 0692263032 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek Epidemiolog, Higjenist, Mikrobiolog dhe Mjek familje Infermiere , Menaxher/Drejtor Teknik Laboratori; Sektori Monitorim Vleresim DRSH

Kreditet : 6

Nr i dosjes: