slogan7-al

4 – 6 mars 2016 Kongresi i II mbarekombetar “Kujdesi ndaj shtatezanise dhe lindjes”.

Titulli i aktivitetit: 4 – 6 mars 2016 Kongresi i II mbarekombetar “Kujdesi ndaj shtatezanise dhe lindjes”. 

Data e zhvillimit: 4 – 6 mars 2016

Vendi i organizimit: Tiranë

Organizatori/ofruesi: Ministria e Shendetesise

Kontakte: Tel: 0692097808 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek, Obseter-Gjinekolog, Neonat, Anestezist, Ii pergjithshem Infermier Farmacistë

Kreditet : 12

Nr i Dosjes: