slogan7-al

5 mars 2016, Tiranë / “Filozofia e perparuar e Teknikes Straight-Wire”.

Titulli i aktivitetit: 5 mars 2016, Tiranë / “Filozofia e perparuar e Teknikes Straight-Wire”.

Data e zhvillimit: 5 mars 2016

Vendi i organizimit: Hotel Tirana, Tiranë

Organizatori/ofruesi: Shoqata e Farmaekonomisë dhe Studimit të rezultateve në Shëndet e Shqipërisë

Kontakte: Tel: 0692086153 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Stomatolog

Kreditet :  4

Nr i Dosjes: 1460