slogan7-al

1, 2 prill 2016 Trajnim “Kurs Perfeksionimi ne Urgjence dhe Nderlikime mjekesore ne Stomatologji”

Titulli i aktivitetit: 1, 2 prill 2016 Trajnim “Kurs Perfeksionimi ne Urgjence dhe Nderlikime mjekesore ne Stomatologji” 

Data e zhvillimit: 1, 2 prill 2016

Vendi i organizimit: Universiteti Katolik “Zoja e Këshillit të Mirë”

Organizatori/ofruesi: Universiteti Katolik “Zoja e Këshillit të Mirë”

Kontakte: Tel : 2273290 Tel :0683010746 / 0684063525 Email: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa. / Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Dentist

Kreditet : 8

Nr i Dosjes: