slogan7-al

07-08-09 Korrik 2016 Ura Vajgurore Berat /Trajnim “Perditesim i njohurive mbi kujdesin prenatal dhe postnatal”.

Titulli i aktivitetit: 07-08-09 Korrik 2016 Ura Vajgurore Berat, Trajnim “Perditesim i njohurive mbi kujdesin prenatal dhe postnatal”. 

Data e zhvillimit:07-08-09 Korrik 2016

Vendi i organizimit: QSH Ura Vajgurore Berat

Organizatori/ofruesi: Akademia Shqiptare e Mjekeve te Familjes (ASHMF)

Kontakte: Tel: 0697721975 e-mail : Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek dhe infermier te sherbimit paresor

Kreditet :  16

Nr i Dosjes : 1481