slogan7-al

19 mars 2016 Tirane / Konference ”Konferenca Kombetare e XVII e Shoqates Shqiptare te Gastroenterohepatologjisë”

Titulli i aktivitetit: 19 mars 2016 Tirane / Konference ”Konferenca Kombetare e XVII e Shoqates Shqiptare te Gastroenterohepatologjisë” 

Data e zhvillimit: 19 mars 2016

Vendi i organizimit: Tirane

Organizatori/ofruesi: Ministria e Shendetesise dhe Shoqata e Gastroenterohepatologjisë

Kontakte: Tel: 0672073604 / 0692183269 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa. / Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek gastrohepatolog , kirurge, radiologe

Kreditet : 5

Nr i Dosjes:  1469