slogan7-al

5 mars 2016 Tirane / Konference Shkencore “Riniti Alergjik-Hartimi i Udhërrrëfyesit Kombëtar”.

Titulli i aktivitetit: 5 mars 2016 Tirane / Konference Shkencore “Riniti Alergjik-Hartimi i Udhërrrëfyesit Kombëtar”. 

Data e zhvillimit: 5 mars 2016

Vendi i organizimit: Royal Hill, Tirane

Organizatori/ofruesi: Shoqata Shqiptare e Alergjise, Astmes dhe Imunologjise Klinike

Kontakte: Tel: 0692121652 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Alergolog, Pediater, Mjek familje

Kreditet : 5

Nr i Dosjes