slogan7-al

30 janar 2016, “Morse Taper, nje teknike inovative ne Implantologjine moderne”.

Titulli i aktivitetit: 30 janar 2016, “Morse Taper, nje teknike inovative ne Implantologjine moderne”. Në Proces

Data e zhvillimit: 30 janar 2016

Vendi i organizimit: Universiteti “Zonja e Keshillit te mire”, Tiranë

Organizatori/ofruesi: Shoqata e Farmakoekonomisë dhe Studimit të rezultateve në Shëndet e Shqipërisë

Kontakte: Tel: 0692086153 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Stomatolog

Kreditet : 5

Nr i Dosjes:  1434