slogan7-al

14 janar 2016 Konference ”Diabeti Mellitus dhe nderlikimet”.

Titulli i aktivitetit: 14 janar 2016 Konference ”Diabeti Mellitus dhe nderlikimet”. 

Data e zhvillimit: 14 janar 2016

Vendi i organizimit: Spitali Salus Tiranë

Organizatori/ofruesi: Spitali Salus Tiranë

Kontakte: Tel: 0662053180 e-mail : Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek specialist dhe Mjek familje Mjek Kirurg

Kreditet : 4

Nr i Dosjes:  1421