slogan7-al

18 mars 2016 , Tirane Konference / “Nutrition and Chronic Diseases and Risk Factors”

Titulli i aktivitetit: 18 mars 2016 , Tirane Konference / “Nutrition and Chronic Diseases and Risk Factors” 

Data e zhvillimit: 18 mars 2016

Vendi i organizimit:  Tirane

Organizatori/ofruesi: Shoqata Kombëtare e Shëndetit Publik

Kontakte: Tel: 0694445985 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjekë familje dhe specialist, farmacistë

Kreditet : 5

Nr i Dosjes: 1408