slogan7-al

19 Dhjetor 2014 “Dhimja e Gjoksit dhe Menaxhimi i saj ne Urgjence”.

Titulli i aktivitetit: 19 Dhjetor 2014 “Dhimja e Gjoksit dhe Menaxhimi i saj ne Urgjence”.

Data e zhvillimit: 19 Dhjetor 2014 V

endi i organizimit: Salla e Telemjekësisë, Tiranë

Organizatori/ofruesi: Shoqata Shqipëtare Urgjencë Mjekësore

Kontakte: Tel: 0682165354 e-mail : Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek i urgjencave

Kreditet : 5