slogan7-al

6 Dhjetor 2014 Seminar ”Deformimet Dento-Skeletike”.

Titulli i aktivitetit: 6 Dhjetor 2014 Seminar ”Deformimet Dento-Skeletike”.

Data e zhvillimit: 6 Dhjetor 2014

Vendi i organizimit: Spitali Salus Tiranë

Organizatori/ofruesi: Spitali Salus Tiranë

Kontakte: Tel: 0662053180 e-mail : Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek stomatolog dhe Mjek kirurg maxilo-facial

Kreditet : 4